mba گرایش مدیریت بازرگانی


چرا MBA بخوانیم؟

فراگیری دانش ها و مهارت های مدیریتی

تغییرات تکنولوژیک ، تغییرات در نیازهای مشتریان  و تحولات در فضای بازار  بسیاری از کارافرینان ، صاحبان کسب و کار و مدیران ارشد شرکت ها که را که تحصیلات فنی ، مهندسی ،پزشکی و .... دارند را متوجه این نکته نموده است که برای هدایت اثر بخش شرکت خود به مهارتهای مالی ، مدیریتی ، بازاریابی و ...نیاز دارند ، یکی از راه حل های موجود بدست آوردن مهارت های مدیریتی، بازاریابی،همچنین  مهارت های تصمیم گیری استراتژیک گذراندن دوره MBA است.

سرمایه گذاری برای توسعه فردی

گذراندن دوره ی MBA سرمایه گذاری مناسبی برای رشد شغلی،توسعه فردی و افزایش درآمد می باشد.


فرصت بیشتر استخدامی برای دارندگان مدرک MBA

در سال های اخیر شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی و دولتی ایران علاقه مندی زیادی به استخدام دارندگان مدرک MBA از خود نشان داده اند و دارندگان مدرک MBA را در اولویت استخدامی خود قرار می دهند

برخی از مدیران و کارآفرینان موفقی که در سازمان مدیریت صنعتی اصفهان MBA خوانده اند

نمایندگی اصفهان سازمان مدیریت صنعتی در طی 22 سال فعالیت خود را حدود 7000 نفر از مدیران و کارشناسان ارشد صنایع،شرکت ها و سازمانهای استان اصفهان را به دانش ها و مهارت نوین و کاربردی مدیریت مسلط نموده است.بسیاری از مدیران موفق استان اصفهان دانش آموخته ی این سازمان هستند.

برای مشاهده سایر ویدیو ها اینجا را ببینید


چرا MBA ؟چرا سازمان مدیریت صنعتی؟

سازمان مدیریت صنعتی اولین و معتبر ترین ، موسسه آموزشی برگزار کننده دوره های MBA در ایران است . سازمان مدیریت صنعتی در اواخر دهه 40 شمسی فعالیت های آموزشی خود را با برگزاری دوره های مشترك پرورش مدیر با دانشگاه پنسیلوانیای آمریکا - مدرسه وارتون آغاز نمود. این دوره ها در مقطع كارشناسی ارشد برگزار می شد و مدرك آن توسط دانشگاه وارتون كه همواره در رتبه بندی دانشكده های مدیریت جهان حائز رتبه های اول تا سوم می باشد، صادر می شد.

اساتید حرفه ای

اساتید سازمان مدیریت صنعتی ، اساتیدی هستند که علاوه بر دانش به روز علمی در رشته خود ، از تجربه علمی و کاربردی در حوزه های اجرایی مدیریتی برخوردار هستند.برخی از اساتید برجسته دوره در زیر معرفی شده اند.

دکتر رضا تهرانی

دکتری مدیریت مالی دانشگاه تهران  عضو هيئت علمي دانشگاه تهران مدیر گروه مدیریت مالی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

استاد برتر مدیریت مالی کشور  

دکتر رضا ابراهیم زاده

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان

بیست سال سابقه تدریس، تحقیق و مشاوره در امور مدیریت ،منابع انسانی ، بازاریابی و صادرات و مدیریت استراتژی

مشاور و زراح سیستم های مدیریتی در ده ها شرکت بزرگ کشور


دکتر بیژن خرم

PMD از دانشگاه هاروارد - دوره مهندسي صنعتي شركت نفت - مهندسي مديريت دانشگاه رنسلر آمريكا - فوق ليسانس علوم اجتماعي ايران - تحقيق در مديريت توسعه صنعتي دانشگاه آكسفورد (برنامه دكتراي كالج سن كاترين).

از  بنيانگذاران سازمان مديريت صنعتي و معاون مدير عامل در سه دهه آغاز آن


  مدرک معتبر دوره:

دانش‌آموختگان دوره مطابق شرايط سازمان مديريت صنعتی، گواهینامه دوره درسطح كارشناسي ارشد MBA- بازرگانی اعطا خواهد شد.اين مدرك از سوي سازمان ارزشيابي WES (World Education Services) كانادا و امريكاي شمالي مورد تاييد قرار گرفته است.

محتوای متمایز و کاربردی دوره:

سازمان مدیریت صنعتی به عنوان اولین برگزار کننده ی دوره های MBA در ایران پس از شش دهه سابقه دوره های MBA خود را به روشی متفاوت و کاربردی برگزار می کند که بعضی از ویژگی های آن به شرح زیر است:

1- كاربردي بودن دروس ارائه شده مبتني بر مباني نظري و تئوريك مباحث

2- استفاده از روش هاي متنوع سخنراني، نمايش فيلم، كار گروهي، موردكاوي،انجام پروژه كاربردي بودن دروس ارائه شده مبتني بر مباني نظري و تئوريك مباحث 
3- وجود فراگيران با سوابق تجربي مناسب از طيف گسترده اي از صنايع توليدي و خدماتي كشور

4- بهره مندي از يكي از تخصصي ترين و به روزترين كتابخانه ها و منابع علمی مديريتي در كشور

ویژگی ها و مشخصات دوره mba گرایش مدیریت بازرگانی

هدف دوره :

هدف این دوره آشنایی دقیق با وظایف اساسی سازمان های بازرگانی و افزایش مهارت و توانایی مدیران عالی ، میانی و کارشناسان سازمان های تولیدی و خدماتی در شناخت مسائل مبتنی بر مدیریت،جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات ، ارزیابی و راه حل های مختلف در هر مسئله ،تصمیم گیری و اجرای تصمیمات متخذه می باشد.

دانش آموختگان پس از گذراندن این دوره توانایی‌های لازم برای احراز مشاغل مدیریتی در زمینه بازرگانی را در شرکت ها و سازمان های صنعتی، بازرگانی و دولتی خواهند داشت.

مخاطبین دوره:

مدیران میانی و ارشد بازرگانی، تدارکات و خرید داخلی، خرید خارجی، بازاریابی، فروش و صادرات​

شرایط شرکت در دوره:

تكميل و ارسال فرم اعلام آمادگی،دارا بودن مدرك كارشناسي از دانشگاه‌ها و موسسات آموزشي معتبر كشوردارا بودن حداقل سه سال سابقه كار مديريتی پذيرفته شدن در سنجش تعیین سطح و مصاحبه اختصاصي

مدرک دوره:

       به فارغ التحصیلان مدرک در سطح کارشناسی

       ارشد اعطا خواهد شد

مدت دوره:

            2 سال و معادل 4 ترم-42 واحد درسی


محتوای دوره:

برنامه درسی دوره عالی مدیریت بازرگانی از لحاظ واحدهای درسی و محتوا به ترتیبی تنظیم شده است که با دوره های مشابه کارشناسی ارشد تطابق دارد.دوره شامل سه بخش دروس پیش نیاز،10واحد ،دروس پایه عمومی 12واحد،دروس تخصصی 16واحد از دروس ذکر شده و پایان نامه 4واحد می باشد.در صورت تمایل، شرکت کنندگان می توانند به جای پایان نامه دو درس به میزان 4واحد اخذ نمایند.


برای مشاوره و ثبت نام با ما تماس بگیرید

مسئول اجرای دوره : خانم مریم نداف

شماره تماس: ۳۶۶۳۵۲۶۳- داخلی ۲