به دنیای مهیج بازاریابی خوش آمدید!

آیا تسلیم شرایط کنونی بازار شده اید و تنها به فکر حفظ بقاء خود هستید؟

آیا به دقت بازار کنونی را رصد می کنید و با برنامه ریزی شرکت خود را در مسیر رشد قرار داده اید؟

در شرایط جهان امروز به دلیل تغیرات مداوم شرایط محیطی و افزایش روز افزون رقابت میان تولید کنندگان، شرکت ها نیاز به بهره مندی از جدیدترین و کاربردی ترین استراتژی های بازاریابی دارد تا از گردونه ی رقابت خارج نشود.

با توجه به افزایش هزینه ها و کاهش درآمدها، برخی از شرکت‌هایی که از استراتژی‌های بازاریابی آگاهی لازم را ندارند سریعا به محدودکردن فعالیت های بازاریابی خود روی می‌آورند. غافل از اینکه با اینکار کسب وکار خود را بیشتر دچار چالش کرده و میدان را برای رقبا خالی می‌کنند.


آگاهی از شرایط بازار امروز، آشنایی با استراتژی‌های رشد و بازاریابی، بخش‌بندی بازار، انتخاب بازار هدف و جایگاه یابی، مدیریت محصولات و خدمات، آشنایی با برندینگ، سیاست‌های قیمت‌گذاری، استراتژی رهبری در بازار و کسب سود، خرده فروشی و عمده فروشی، حفظ ارتباط با مشتریان، آموزش نیروهای فروش، روش‌های مشتری یابی، رسیدگی به اعتراضات مشتری، جاذبه‌ها و تکنیک‌های فروش و......، با سرمایه گذاری صحیح کسب و کارخود را به جایی برسانید که لایقش هستید.

     بازاریابی یعنی قرار دادن محصول مناسب در جای مناسب، با قیمت مناسب و در زمان مناسبتفاوت بازاریابی با فروش

فروش فقط به رشد می اندیشد اما بازاریابی در صدد دست یابی به افق های دوردست و رسیدن به مرحله ی توسعه است.تفاوت بازاریابی با تبلیغات

تبلیغات، ترویج پیام های ترغیب کننده به منظور معرفی محصولات و خدمات می باشد.بازاریابی فعالیت های تجاری است به قصد نزدیک سازی خریداران و فروشندگان به یکدیگر.بازاریابی همه چیز است!

بازاریابی این هنر است که طرز فکر مردم را عوض کنید تا از کسب و کار خود سود ببرید.بازاریابی محصولاتی هستند که باز نمی گردند و مشتریانی هستند که باز می گردند.

بازاريـابي، مـديريت رابطـه سـودآور بـا مشتري است. هدف دوگانه بازاريابي، جذب مشتريان جديد با ارائه ارزش بالاتر و حفظ مشتريان فعلي به وسيله جلـب رضـايت آنها است.

سرمایه گذاری در واحد بازاریابی و تیم بازاریابی ضامن رشد پایدار هر کسب و کاری است. پرورش افرادی هوشمند و حرفه ای که بخوبی درک کنند مردم چیزی را که شما ارایه می‌دهید نمی‌خرند، بلکه خواهان چیزی هستند که برای خودشان ارزش دارد. تیم بازاریابی خود را به مهارت‌های حرفه‌ای بازاریابی مسلط کنید.

دوره اصول بازاریابی به ما چه می آموزد؟

استراتژی های نوین بازاریابی                                                          انتخاب بازار هدف و جایگاه یابی محصولات و خدمات

برندینگ و استراتژی های برند - محصول                                          اصول و شیوه های قیمت گذاری مناسب

مزایای بازاریابی مستقیم برای خریداران و فروشندگان                         روش های مشتری یابی و ...

مدرس: آقای مهندس مهرداد متین فر

مدیر بازاریابی و فروش ده ها شرکت فعال در حوزه های صنعتی و خدماتی

عضو انجمن بازاریابی آمریکا

کارشناس ارشد مدیریت اجرایی EMBA

دارای گواهینامه شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا (EBCI) سطح A


روش تدریس:

باتوجه به تجربيات و تحصيلات شركت‌كنندگان در دوره و نيازهاي آموزشي مشترك آنان، سعي خواهد شد مباحث هر دوره " كاربردي و تخصصي" باشد و درضمن " مفاهيم نظري " نيز در حد نياز مطرح گردد.

مدت دوره:

این دوره آموزشی به مدت 32 ساعت به صورت جلسات 4 ساعتی و یک روز در هفته برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است، براي سازمان ها و ساير مشتريان حقوقي، متناسب با شرايط ايشان و توافق في مابين به صورت اختصاصي نيز برگزار مي گردد.

گواهینامه ها:

در پايان دوره به شركت‌كنندگاني كه ساعات حضور آنها در جلسات دوره 85 درصد و یا بیشتر از كل ساعات دوره باشد، گواهينامه پايان دوره از سوي سازمان  مدیریت صنعتی اصفهان اعطاء خواهد شد. بديهي است در غير اينصورت گواهينامه صادر نخواهد شد.

مبلغ سرمایه گذاری:

 هزینه دوره آموزشی 5/800/000 ریال می باشد. دانش پژوهان سازمان از ۱٠ % تخفیف برخوردار می باشند. تخفیفات لازم برای سازمان و  سایر مشتریان حقوقی نیز، طبق توافق فی مابین اعمال خواهد شد.

مدت دوره:  32 ساعت

کارشناس دوره : خانم اعظم اسدی

شماره‌های تماس : 8-6637206-031 و 14-36620612-031 و 36635263