دوره تخصصی راهکار ها و تاکتیک های بازاریابی محتوا (نارنجک بازاریابی)


چرا تولید محتوا را فرا بگیریم؟

آیا میدانید؟

بروزتــــرین و موثـــــرترین استراتـــژی بازاریابی جهان که شـرکت معظم را تـــافته جـــدابافته کرده است کــدام است؟

آنچه مشاوران بازاریابی و تبلیغات دوست ندارند شما بدانید!!!

اینترنت و رسانه‌های نو، رفتار خریداران را تغییر داده‌اند. مشتریان تبلیغات مرسوم را نمی‌بینند و به فعالیت‌های بازاریابی واکنشی نشان نمی‌دهند. دیگر نمی‌توانید به مشتری امروز بفروشید. مشتری، خود باید بخرد..

 

بازاریابی محتوا دریچه‌ای تازه برای جذب مخاطبانِ خسته از تبلیغات است. روشی است کارآمد که توجه افراد را به شما جلب میکند، شما را می‌شناساند و برایتان فروش بیشتری رقم می‌زند.

بــازاریـــابی محتـــوا تنها روشی است که مشتـــریان خودشـــــان به ســـراغ شمـــــا می آیند

چرا تولید محتوا ارزشمند و مهم است؟

 به خودتان توجه کنید روش شما برای خرید یک محصول و رفع یک نیاز چگونه است: هر چه که بخواهید به سراغ گوگل می روید، تحلیل ها یا پیشنهادات آنلاین درباره محصول را  می خوانید یا در شبکه های اجتماعی از دوستان خود سوال می کنید.

فرصت های کاری برای کسانی که در زمینه تولید محتوا حرفه ای هستند:

در سال های اخیر شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی و دولتی ایران علاقه مندی زیادی به استخدام افرادی که در تولید محتوا حرفه ای هستند علاقه زیادی از خود نشان داده اند.

سه دلیلی که می بایست بخاطرآنها در این دوره شرکت کنید:

1. هنوز بسیاری از سازمان‌ها به‌طور کامل با بازاریابی محتوا آشنایی ندارند و آن را اجرا نکرده‌اند. بنابراین به‌عنوان یک بازاریاب محتوا، برگ برنده در دستان شماست.

2. سرمایه گذاری در واحد بازاریابی محتوا، در واقع سرمایه گذاری در تاسیس یک رسانه برای کسب و کار شماست. رسانه ای که تنها مالک آن، خودتان هستید.

3. با یک استراتژی کارا برای بازاریابی محتوا آشنا شده و ارکان اصلی آن را خواهید شناخت.


ما نیازمند روش خاصی هستیم که بتواند بهتر ارتباط برقرار کند،پیام را راحت تر به مخاطب برساند و از همه مهمتر ما را به آن شخصی که هم او و هم ما بدنبالش هستیم برساند،اینجاست که بازاریابی محتوا برای ما اهمیت پیدا می کند

آنچه که در ادامه می شنوید مصاحبه زنده تلفنی با برنامه ۹۸ ها شبکه رادیو اقتصاد است که با موضوع بازاریابی محتوا صورت گرفته است.


زمانی که در مورد آینده بازاریابی جهان صحبت می شود، چهار مشکل اساسی در ارتباط با آن وجود خواهد داشت که باید آنها را مورد بررسی قرار داد و نسبت به آنها شناخت پیدا کرد.

۱- در دنیای امروز مشکل اصلی برندها دیده شدن و شنیده شدن است.

۲- مخاطبان همیشه به دنبال اطلاعات خاص و کلیدی هستند تا در هنگام خرید و تصمیم گیری این اطلاعات به آنها کمک کند.

۳- رسانه ها تغییر کرده اند، به این معنی که در رسانه ها، تبادلات یکطرفه ای که در گذشته از طریق تبادلات محیطی یا تبادلات تلویزیونی و … با مخاطبان برقرار می شد، دیگر وجود نخواهد داشت و در دنیای امروز افراد خود به سمت رسانه ها خواهند رفت.

۴- وجود خلا ارتباطی در جامعه باعث شده است که افراد بیشتر به سمت شبکه های اجتماعی، که این شبکه ها دارای محتواهای زیادی هستند، اما بسیاری از این محتواها سالم و آموزنده نمی باشند و به مرور هم تکراری خواهند شد، جذب می شوند.

این دوره برای چه کسانی مفید خواهد بود؟

     مدیرانی که به دنبال ارزش آفرینی برای برند خود و مشتریانشان هستند.
  مشاوران و متخصصانی که به دنبال تبدیل تخصص خود به ثروت هستند.

  شرکت هایی که از ارائه خدمات قدیمی یا فعلی سودآوری کسب نمی کنند 

شرکت هایی که مشتریان خود را از دست داده و یا افزایش مشتری نداشته اند.

  مدیران عامل شرکت های کوچک و متوسط، مدیران بازاریابی ، تبلیغات و فروش و روابط عمومی 

شرکت های تبلیغاتی ، طراحان وب سایت ، مسئولین IT ، مشاوران و مدرسان

دوره «اصول بازاریابی محتوا» برای آن است که بتوانید:

با ارزیابی فضای حال و آینده کسب‌وکار، ضرورت بازاریابی محتوا را دریابید.با تعریف صحیح مخاطبان، محتوای مناسب برای آن‌ها تولید کنید.با مفهوم داستان‌گویی در بازاریابی محتوا آشنا شوید.

روش تدریس :

باتوجه به تجربيات و تحصيلات شركت‌كنندگان در دوره و نيازهاي آموزشي مشترك آنان، سعي خواهد شد مباحث هر دوره " كاربردي و تخصصي" باشد و درضمن " مفاهيم نظري " نيز در حد نياز مطرح گردد.

نحوه برگزاری :

این دوره طی شش جلسه آموزشی در روزهای شنبه هر هفته برگزار خواهد شد. هر جلسه آموزشی سه ساعت می‌باشد، ده دقیقه زمان پذیرایی و استراحت نیز در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است،  براي سازمان ها و ساير مشتريان حقوقي، متناسب با شرايط ايشان و توافق في مابين به صورت اختصاصي نيز برگزار مي گردد.

مدرس دوره :گواهینامه ها:

  در پايان دوره به شركت‌كنندگاني كه ساعات حضور آنها در جلسات دوره بيش از ٧٥درصد كل ساعات دوره باشد، گواهينامه پايان دوره از سوي سازمان اعطاء خواهد شد. بديهي است در غير اينصورت گواهينامه صادر نخواهد شد.

در مورد درس ها و دوره هايي كه آزمون پاياني ، انجام پروژه و فعاليت هاي مشابه دارند ، كسب امتياز لازم درآن ها علاوه بر طي كردن ٧٥ درصد كل ساعت دوره نيز ملاك است.


هزینه دوره:

هزینه دوره آموزشی 6,000,000 ریال می باشد. دانش پژوهان سازمان از ۱٠ درصد تخفیف برخوردار می باشند. تخفیفات لازم برای سازمان و  سایر مشتریان حقوقی نیز، طبق توافق فی مابین اعمال خواهد شد.

مدت دوره: 18 ساعت

کارشناس دوره:  خانم اعظم اسدی

شماره های تماس: 8-6637206-031 و 14-36620612-031 و 36635263-031