Real English in a Business Environment

"انگلیسی واقعی در فضای تجارت"

آیا میدانید؟

زبان انگلیسی تجاری و علمی، در 94 کشور توسط 339 میلیون نفر به عنوان زبان مادری مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین زبان رسمی در نهادهای بین المللی واقع در 20 کشور نیز می باشد.

آیا میدانید؟

مطالعاتی که توسط Global English انجام شده نشان می دهد، 97% از کارکنانی که مورد بررسی قرار گرفتند، براین باوراند ارتباط ضعیفی که به علت کمبود مهارت های زبان انگلیسی تجاری به وجود می آید، می تواند سوء تفاهم ایجاد کند.

همچنین 83% از کارکنان گزارش دادند که مهارت های ضعیف زبان تجاری منجر به تآثیر منفی در فروش، سودآوری و کارآیی عملیات سازمان می شود.

آیا میدانید؟؟

زبان انگلیسی عمومی با زبان انگلیسی تجاری متفاوت است؟

اگر در مسافرت میتوانید از پس کارهایتان برآیید، و یا اگر می توانید با یک دوست انگلیسی زبانصحبت کنید، احتمالا هنوز هم در محیط کار و برقراری ارتباط در محیط رسمی دچار مشکل خواهید شد!

آیا میدانید؟؟

اقتصاد انگلستان سالانه حدود 50 بیلیون یورو از دست می دهد!

خانم بارونس کازین(عضو پارلمان بریتانیا) می گوید : "درحال حاضر اقتصاد انگلستان سالانه حدود 50 بیلیون یورو در غالب قراردادهای عقد نشده از دست می دهد. چرا که توانایی تعامل به زبان دوم در بین کارکنان انگلیسی با طرف اول قرارداد وجود نداشته است."زبان انگلیسی تجاری – بازرگانی چیست و شامل چه مباحثی می باشد؟

به منظور دستیابی به مهارت های زبان انگلیسی، انواع مختلفی از دوره ها وجود دارد. زبان انگلیسی تجاری، بخش تخصصی است که رایج ترین زبان مورد استفاده در دنیای تجارت را هدف قرار می دهد.این زبان تخصصی با زبان انگلیسی عمومی  که به طور خاص هدفش زبان انگلیسی روزمره و محاوره ای است، تفاوت دارد.

یادگیری لغات کاربردی مورد استفاده در فضای کسب و کار

علاوه بر آن می آموزید چگونه وظایف روزمره خود در محیط تجاری را انجام دهید. مانند نوشتن و گزارش دهی به زبان تجاری، نحوه ارائه سخنرانیها، ارائه نظرات، انجام جلسات، خدمات مربوط به مشتری، مدیریت زمان، مذاکره به صورت تلفنی و ....

از دیگر جنبه های یادگیری زبان انگلیسی تجاری می توان به نامه نگاری یا ایمیل نگاری و درخواست سمت جدید و درک کامل از وظایف آن اشاره کرد.

همچنین برخی از دوره های زبان انگلیسی تجاری - بازرگانی می توانند شما را برای زندگی در یک محیط تجاری و اداری آماده سازد.اهمیت یادگیری زبان انگلیسی تجاری و بهبود مهارت های فعلی

زبان انگلیسی توسعه یافت تا تبدیل به زبان جهانی برای تجارت در تمام دنیا شود و امکان برقراری ارتباط شفاف و موثر برای کارمندان بخش بازرگانی و شرکت ها با پیش زمینه ها، کشورها و زبان های متفاوت را فراهم سازد. پس اگر میخواهید در بخش بازرگانی فعالیت کنید، یادگیری زبان انگلیسی تجاری بسیار مهم است.

همچنین داشتن درک خوب از زبان انگلیسی که در تجارت استفاده می کنید مورد توجه کارفرمایان قرار خواهد گرفت.

اگر میخواهید در آینده خارج از کشور، برای مثال ایالت متحده آمریکا یا بریتانیا که هردو انگلیسی زبان هستند زندگی کنید و مشغول به کار شوید، می بایست توانایی فهم اصطلاحات زبان انگلیسی تجاری را داشته باشید؛ به ویژه اگر متقاضی کار در زمینه مورد نظر خود هستید. 

در محیط اداری، لغات بسیاری رد و بدل می شود که می بایست یاد بگیرید چگونه  از ان استفاده کنید و درک کنید که موقعیت شما متفاوت از زمانی است که با یک تورست در کشورهای انگلیسی زبان مواجه می شوید. درک صحیح انگلیسی تجاری به شما کمک می کند تا در طول روز در موقعیت های  مختلف به طور موثر و روان ارتباط برقرار کنید؛ موقعیت هایی مانند : ارائه مطلب، مذاکرات، جلسات، صحبت های کوتاه، برقراری ارتباط، گزارش نویسی و نوشتن رزومه.

بنابراین بهبود مهارت های شخصی زبان انگلیسی تجاری می تواند تاثیر بزرگی بر روی حرفه شما داشته باشد.

برخلاف زبان انگلیسی عمومی، لغات و دیالوگ های زبان انگلیسی تجاری بر روی سناریوهایی مانند مذاکرات، مقابله با مشکلات ارتباطی، ارائه مطلب به مشتریان و همکاران، نوشتن انواع ایمیل های رسمی، برگزاری جلسه و ....  تمرکز دارد.

همچنین برای برقرای ارتباط مابین افرادی که انگلیسی زبان نیستند و فرهنگ های متفاوتی دارند، زبان انگلیسی تجاری بسیار کارآمد است.چرا مرکز زبان سازمان مدیریت صنعتی ؟

سازمان مدیریت صنعتی اصفهان با سابقه بیش از 20 سال در زمینه کسب و کار، اقدام به راه اندازی مرکز زبان با رویکردی نوین به آموزش زبان انگلیسی نموده است. این مرکز دوره هایی ویژه و منحصر به فرد در حوزه کسب و کار طراحی کرده که می توان از ویژگی های آن به افزایش بهره وری در زمان وهزینه، رویکرد هدف گرا و مهارت محور و کاربردی بودن آنها اشاره کرد.

حضور اساتید برتر و با انگیزه، استفاده از سیستمی کارآمد و پویا در آموزش زبان، وجود امکانات آموزشی مناسب و مدرن، برخورداری از فضای آموزشی استاندارد از جمله مواردی است که این آکادمی را از سایر موسسات آموزش زبان متمایز می کند.  پس از گذراندن دوره ، چی می آموزیم؟

یادگیری واژگان به روز تجاري                                               اصول و فنون مذاكره

نامه‌نگاري بازرگاني                                                             تبلیغات و بازاریابی

برگزاری و شرکت در جلسات                                                ارائه سمینار و سخنرانی

توصیف یک محصول                                                        حل و فصل مشکلات کسب و کارنحوه تدریس در دوره های ترمی (بلند مدت) :

زبان انگلیسی که زبان آموزان در طول دوره یاد می گیرند، برای هر دو زمینه تجارت و تحصیل در دانشگاه کاربرد دارد.

این دوره با بهره گیری از سری کتاب های Market Leader تدریس می شود. به منظور یادگیری بهتر، هر کتاب به دو قسمت تقسیم شده و و هر قسمت در یک دوره تدریس خواهد شد. بدین ترتیب 10 دوره خواهیم داشت.

کلاس ها به صورت اکتیو و با مشارکت زبان آموزان برگزار می شود.

تمامی موضوعات مورد بحث در کلاس مرتبط با تجارت و بازرگانی می باشد
 مخاطبین این دوره چه کسانی هستند :

مدیران و کارشناسان بازرگانی ، بازاریابان، دانشجویان و علاقمندان به کار در حوزه تجارت بین المللی

مدت دوره :

هر سطح از دوره شامل 25 جلسه می باشد

هر جلسه 2 ساعت آموزشی می باشد که معمولا به صورت 2 روز در هفته برگزار خواهد شد

از کجا شروع کنیم؟

تماس با مسئول مرکز زبان و هماهنگی

شرکت در آزمون کتبی و شفاهی تعیین سطح

ثبت نام در دوره

همه زبان آموزان می بایست قبل از شرکت در کلاس ها، در آزمون تعیین سطح شرکت کنند.

*        مسئول ثبت نام : خانم علی اکبریان

*        شماره‌های تماس : 14-36620612-031 و 36635263-031