سمینار مدیریت مالی شخصی

                                                                  برنامه ریزی برای آینده

همه افراد در طول زندگی خود با تلاش های فراوان به دنبال کسب درآمد هستند تا بتوانند برای خود و خانواده آرامش توام با آسایش فراهم کنند. با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر کشور، درآمد و سرمایه تمامی اقشار جامعه در معرض آسیب جدی قرارگرفته است .

نوسانات نرخ دارایی‌های سرمایه‌ای، کاهش ارزش پول، افزایش ریسک سرمایه‌گذاری، موانع مربوط به قوانین داخلی و چالش‌های سیاسی بین‌المللی و... همگی موجب کاهش درآمد و افزایش ریسک سرمایه محترم شده است.

داشتن دانش و مهارت لازم برای حفظ سرمایه و پس‌اندازهای شخصی در قالب هوش مالی، علاوه بر جلوگیری از هدر رفت ماحصل سال‌ها تلاش مستمر می‌تواند به رشد، افزایش و مدیریت ثروت اقشار مختلف جامعه کمک بسزایی نماید.


بهره‌مندی از هوش مالی در کنار هوش شناختی و اجتماعی، برای موفقیت در مدیریت ثروت، لازم و ضروری است ؛ اما روش کسب این توانایی در هیچ‌یک از مقاطع آموزش رسمی ارائه نگردیده است

هوش مالی مجموعه‌ای است از مهارت‌های مدیریت درآمد ، مدیریت هزینه، مدیریت دارایی و سرمایه‌گذاری که هر فردی برای افزایش جایگاه مالی خود به آن‌ها نیاز دارد.

هر فرد با یادگیری مهارت های هوش مالی و مدیریت سرمایه های شخصی  می تواند دارایی های خود را به خوبی مدیریت نموده و رفاه توام با آرامش را برای خود و اعضای خانواده تامین کند.

 همچنین افراد بهره‌مند از این توانایی این فرصت را دارند که با انتقال این مهارت به فرزندان خود آنان را نیز در مدیریت درآمد،  هزینه های شخصی و پس انداز، توانمند سازند.

در دوره هوش مالی روش های موثر برای پس انداز و افزایش سرمایه ، کنترل هزینه های اضافی، یافتن یا خلق فرصت های سرمایه گذاری، کنترل استهلاک دارایی ، مدیریت ریسک سرمایه گذاری و .... آموزش داده خواهد شد.

یک حقیقت درباره زندگی مالی در سال 1398

به چند دلیل زیر شما درحال از دست دادن پولهایتان هستید:

1. قسمت سرمایه‌گذاری کسب‌و‌کارتان را اصلاح نکرده‌اید

2. نمی‌دانید چطور معامله کنید تا پول و سرمایه تان را از دست ندهید

3. بودجه بندی را به درست انجام نمی‌دهید.

4. نمی‌دانید چطور درآمدتان را بالا ببرید.

5. مدیریت مالی شما براساس سال‌های 96 و 97 است.


اگر میخواهید ثروتمند شوید باید باورهای قدیمی را کنار گذاشته و اطلاعات مالی بروز را بدست آورید تا بتوانید از آن اطلاعات در زندگی خود استفاده کنید. 

انتخاب با شماست:

 استفاده از فرصت‌های سال 98

یا

 درگیری با چالش‌های سال 98


همراه با آشنایی و معرفی دوره: مهارت های مالی زندگی و پرورش نبوغ مالی

با استفاده از بازی جهانی گردش مالی (Cash Flow)  رابرت کیوساکی

بازی گردش مالی  که توسط نابغه مالی جهان «رابرت کیوساکی» و نویسنده کتاب پرفروش «پدر پولدار پدر بی پول» ابداع شده است، از سال ۱۹۹۶ زندگی میلیون ها نفر را در سراسر جهان تغییر داده است.

این بازی آموزشی در رده بازی های «رومیزی» قرار می گیرد. افراد با  این بازی درباره امور مالی، افزایش مهارت های فنی، مفاهیم سرمایه گذاری وحسابداری زندگی نکات بنیادی و کاربردی می آموزند و با عمیق ترین مفاهیم  هوش وسواد مالی آشنا می شوند.

این بازی شخصیت افراد را برای  ورود به حوزه های سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کارهای پولساز شکل می دهد و به آنها کمک می کند که بر ترس ها و تنبلی ها خود در راه رسیدن به ثروت ورفاه مالی غلبه کنند.

اگر سال هاست که مشغول خواندن کتاب هایی در زمینه موفقیت مالی هستید،

اگر تلاش می کنید با قوانین جذب به زندگی رویایی خود برسید

و یا در سمینارهای متعدد شرکت کرده اید ولی به نتیجه دلخواه نرسیده اید، وقت آن است که از طریق یک بازی شبیه ساز که مدلی قدرتمند از زندگی واقعی کارآفرینان و سرمایه گذاران بزرگ است، با رمز و رازهای ثروتمند شدن آشنا شوید.

درآمد کمی در برابر درآمد کیفی

بیشتر افراد عادی دنبال درآمد بیشتر هستند. بازی گردش مالی به ما می آموزد علاوه بر میزان درآمد، کیفیت کسب درآمد یا چگونگی درآمد نیز مهم است. اینکه چقدر درآمد دارید مهم است اما مهمتر این است که بدانید چگونه درآمد بدست آمده را مدیریت کرده و چگونه آن را سرمایه گذاری می کنید.

 آینده نگری و برنامه ریزی برای آینده ای که نمی توان آن را به طور درست متصور شد ما را به این فکر می اندازد که هرچه دقیق تر برای پس انداز و مدیریت هزینه های جاری زندگی مان برنامه ریزی کنیم. یکی از راه هایی که به کسب دانش در این مورد به ما کمک می کند داشتن سواد مالی است.


سواد مالی چیست؟

دراینجا منظور ما از سواد مالی افزایش توان برای مدیریت درآمدها ، هزینه ها ، دارایی و سرمایه گذاری است. 

چگونگی کسب درآمد از طریق کسب و کار و نیز سرمایه گذاری های درست

بودجه بندی و برنامه ریزی برای مدیریت بهینه هزینه ها

مدیریت مالی شخصی

عملکرد در زمان بحرانی، مدیریت قرض و بدهی

پس انداز و برنامه ریزی مالی برای دوران بازنشستگی

برنامه ریزی مالی خانوادگی، آینده فرزندان

 

کسب مهارت دانش مالی مانند رشته های تحصیلی اقتصاد و حسابداری نیست، بلکه درک معنای پول، شادمانی، انتظار ما از زندگی شخصی و شغلی مان است. سال ها تلاش می کنیم تا به شغل دلخواه مان برسیم تا با درآمدش بتوانیم بخشی از سرمایه و وقت و عمر خود را که در دانشگاه سپری شد را جبران نماییم. چقدر حاضر هستیم برای آگاه تر شدن و داشتن سواد مالی کاربردی وقت بگذاریم و آموزش ببینیم.                                           

موضوعات سمینار:

- چرا شما به برنامه ریزی مالی نیاز دارید؟
- راه درست برای پس انداز و افزایش دارایی ها
- فرصت ها و ریسک های روش های مختلف سرمایه گذاری
- نحوه ساخت پرتفوی سرمایه گذاری
- نحوه سرمایه گذاری برای آینده عزیزان(همسر، فرزندان، والدین)
- نحوه سرمایه گذاری و پس انداز برای بازنشستگان

سخنرانان:

جناب آقای ماهان تیموری    مدرس دوره های هوش مالی

جناب آقای مسعود لعلی     مدرس دوره های هوش مالی به روش رابرت کیوساکی 

مدت سمینار: 4 ساعت

تاریخ برگزاری: 24 مرداد ماه 1398

زمان برگزاری: از ساعت 9 صبح الی 13

محل برگزاری : اصفهان، سه راه سیمین، خیابان جانبازان، خیابان شهید بخشی، سالن همایش های بیمارستان میلاد

مبلغ سرمایه گذاری: 2,800,000 ریال

مسئول هماهنگی ها: خانم اعظم اسدی

شماره‌های تماس : 8-6637206-031 و 14-36620612-031 و 36635263-