مدرسه فروش سازمان مدیریت صنعتی استان اصفهان

رکود اقتصادی و رقابت تنگاتنگ شرکت های تولیدی و خدماتی مدیران آینده نگر را بر آن داشته است تا برای بقای توام با رشد؛ هوشمندانه تر گام بردارند. با توجه به شرایط پیش رو، مدیرانی موفق خواهند بود که برای  رشد کسب و کارشان ، خود و تمامی کارکنـان را به ابزارهای نوین و مدیریت علمی مجهز کنند. روش های سنتی مدیریت به خصوص در حوزه فروش دیگر جوابگوی مشتریان امروزی نیست و فقط باعث از دست رفتن فرصت ها و اتلاف منابع و امکانات و نهایتاً حذف از بازار می شود.

نتیجه تمامی تلاش های کارکنان یک شرکت با کسب درآمد حاصل می شود و این جایگاه استراتژیک تیم فروش وبازاریابی را بیشتر نمایان می کند. کارکنان تیم فروش و بازاریابی در خط مقدم رقابت بین کسب وکارها  قرار دارند و بدون شک شرکتی می تواند به جایگاهی با ثبات در بازار برسد که کارکنانی آگاه، هوشمند و البته جسور داشته باشد.

اگر از جایگاه شرکت خود در بازار راضی هستید هزینه آموزش را دو برابر کنید، اما اگر در جایگاهی که باید باشید حضور ندارید؛ هزینه آموزش را چهار برابر کنید. 

یکی از اثرگذارترین عوامل که در پیشرفت و رونق  تمامی کسب و کارها نقشی حیاتی دارد ، آموزش است. با مجهز شدن به دانش روز، کسب مهارت ها و تکنیک های علمی و کاربرد درست آن ها می توان رهبری پیشرو در بازار بود.

طبق آمار اعلام شده ؛ درآمد خالص شرکت آمازون در سال 2019  به 2.1 میلیارد دلار رسید. زمانی که اخبار ناامید کننده از رکود اقتصادی جهان به گوش می رسید این شرکت خبر از افزایش سود و درآمد خود داد.

با توجه به ضروروت و اهمیت فروش برای بقا و رشد کسب و کارها، سازمان مدیریت صنعتی اصفهان با همکاری انجمن صنعت پخش اصفهان اقدام به گشایش مرکز تخصصی فروش و بازاریابی با نام " مدرسه فروش" نموده است تا با پرورش و توانمندسازی کارشناسان و مدیران فروش گامی مهم در بهبود و رونق کسب  وکارها بردارد. در حال حاضر این مدرسه با سه دوره آموزشی ویژه :

1- دوره تکنیک ها و مهارت های فروش حرفه ای ویژه کارشناسان فروش

2- دوره آموزشی ویژه مدیران و سرپرستان فروش

3- دوره مدیریت استراتژیک در صنعت پخش ویژه مدیران عامل و سهامدارن شرکت های فعال در صنعت پخش کار خود را آغاز نموده است.

سعی ما بر این است تا با بهره مندی از اساتید با تجربه آموزش هایی کاملاً کاربردی ارائه دهیم و از این طریق به رسالت خود که کمک به رونق بهتر کسب و کارها می باشد، عمل کنیم.


دوره آموزشی مهارت و تکنیک های فروش حرفه ای
(ویژه کارشناسان فروش) :

هدف اصلی هر فروشنده ای، کسب درآمد بیشتر از فروش است که البته با فروش بیشتر حاصل می شود. اما در شرایط رقابتی بین شرکت های مختلف، و نیز استفاده گستره از اینترنت و سایر رسانه های ارتباطی که بسیاری از الگوهای مرسوم در ارائه محصولات و خدمات به مشتریان را دگرگون ساخته ‏اند، فروش بیشتر کاری به مراتب دشوارتر از گذشته شده است. در واقع حجم و تنوع گزینه‏ های پیش روی مشتریان به قدری گسترده است که نباید انتظار داشت اصولی که چندین دهه پیش توسط برخی کارشناسان فروش و بازاریابی مطرح شده، جوابگوی نیاز های امروز بازار باشند.

فروش موفق دربردارنده ظرافت های خاصی است که برخی از آن ها به دنیای درون فردی و ویژگی های فروشنده و برخی دیگر به نحوه تعامل و ارتباط او با خریدار و نیز شناخت ویژگی های عمومی بازار مربوط می شود. بسیاری از این ظرافت ها را می توان از طریق کسب دانش و مهارت و بکار بردن آن به صورت تجربی بدست آورد.

این دوره به مدت 60 ساعت آموزشی ویژه کارشناسان فروش طراحی شده است.

مبلغ سرمایه گذاری : 15،000،000 ریالدوره آموزشی مدیریت و سرپرستی فروش :

 هر تیمی برای موفقیت بایستی یک مدیر و سرپرست توانمند داشته باشد؛ فردی که با آگاهی بازار را رصد کرده و با هوشمندی تیم فروش را هدایت کند. یک مدیر و سرپرست فروش موفق بایستی در کنار روحیه رهبری،  توانایی برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت و کنترل تیم را داشته باشد تا بخوبی بتواند اهداف شرکت که کسب درآمد بالاتر از طریق فروش مستمر است را محقق کند. اگر مدیر و یا سرپرست فروش مهارت های لازم را نداشته باشد تلاش های تیم فروش نتیجه مطلوبی نخواهد داشت و فرصت های زیادی از دست خواهد رفت.

این دوره به مدت 60 ساعت آموزشی ویژه مدیران و سرپرستان فروش طراحی شده است.

مبلغ سرمایه گذاری : 15،000،000 ریال


دوره تخصصی جامع "مدیریت استراتژیک" در صنعت پخش :

مدیران بزرگ  زاده نمی شوند ، آنها پرورش می یابند.

تحولات بزرگ در صنعت و تجارت هیچ وقت به این اندازه پر شتاب نبوده است ، در این فضا شرکت هایی موفق هستند که فرصتها و تهدیدات را بشناسند ، و با بهبود نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت خود از فرصتها بهره مند شده و بر تهدیدات غلبه نمایند. لازمه این مهم ، تفکر استراتژیک ، بازارگرایی ، هوش مالی ،  ایجاد اشتیاق در کارکنان برای موفقیت و ......است که اینها همه از خصوصیات رهبران کسب و کارهای  امروزی  است.

بینش ، ابزارها و  تجربیات علمی که شما در دوره " مدیریت استراتژیک در صنعت پخش"   در سازمان مدیریت صنعتی به دست می آورید به شما کمک می کند که تغییرات را به نحو اثر بخش تری مدیریت کنید، سازمان خود را به جایگاه رقابتی بالاتری برسانید ، واکنش سریع تری به تحولات بازار داشته باشید و ارتباطات سازمانی خود را بهبود ببخشید.

دوره مدیریت استراتژیک در صنعت پخش ویژه مدیران وسهامداران شرکت های فعال در صنعت پخش می باشد. این دوره به مدت 8 ساعت (2 جلسه 4 ساعتی در طول هفته) برگزار خواهد شد.

مبلغ سرمایه گذاری: 98،000،000 ریال